האני מאמין שלי: "אנו רואים בתהליך העבודה עם כל לקוח מרכיב של שותפות, יחס אישי, ודו-שיח מקצועי – לקידום המטרות התקשורתיות שלו”

סטודיו אורלי קיים הוקם בשנת 2005 על-ידי אורלי קיים לאחר שצברה 16 שנות ניסיון כעצמאית וכשכירה, כולל ניהול עיצוב מגזין "הורים וילדים” במשך 9 שנים וניסיון עשיר כמעצבת בכירה בשלושה משרדי פרסום מוכרים.

ה-"אני מאמין” של סטודיו או.קיי הינו "אנו רואים בתהליך העבודה עם כל לקוח מרכיב של שותפות, יחס אישי, ודו-שיח מקצועי – לקידום המטרות התקשורתיות שלו”.

חזון החברה: לתת את העיצוב האולטימאטיבי, והגשמת החלום של הלקוח.

צוות סטודיו או.קיי מתמחה ביצירת עזרי שיווק מתקדמים לעסקים, חברות מקומיות ובינלאומיות וכן לעמותות, בחמישה תחומי עיצוב: תדמית עסקית, עזרים לקידום שיווקי, הפקת קטלוגים, תיק תורם ומגזינים, אינטרנט ודיגיטל – עיצוב אתרים ופרויקטים מיוחדים.

בקרב לקוחותינו המאמצים מספר תחומי עיצוב אנו מקדמים "תקשורת חזותית משולבת”. זהו תהליך מקצועי בו עזרים שיווקיים שונים מדגישים כולם את המסר התקשורתי המרכזי, עם סטנדרטים אחידים שפה גרפית, צבעים ולוגו. כיוונים שונים של יצירתיות – מסר מרכזי אחד!

בתהליך העבודה של אורלי וצוות הסטודיו יוצרים עזרי שיווק התומכים במטרותיו התקשורתיות של הלקוח תוך הקפדה על כללים מנחים:
– מתחילים לעבוד רק אחרי שמבינים את האסטרטגיה השיווקית של הלקוח.
– מסייעים ללקוח, בהתאם לצורך, ב-"פיצוח יצירתי” של הצגת המסר השיווקי ברמה הגרפית.
– מקפידים על רמה גבוהה של תכנון, ביצוע, גימור, והגשת העבודה ללקוח בזמן.
– מלווים את הלקוח כדי לספק מענה מהיר לצרכיו תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של אחידות בשפה הגרפית.

סטודיו או.קיי דוגל במתן תרומה לקהילה באמצעות הקצאת שירותי עיצוב ללא תמורה, במשך השנה, לעמותות אשר עם מטרותיהן החברתיות אורלי והצוות מזדהים.